POTRZEBUJESZ NAGŁEJ POMOCY? ZADZWOŃ: 999 lub 112

Przekazanie 2 ambulansów na rzecz pomocy Ukrainie!

19.10.2022

W dniu 19 października 2022 r. przed siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie przy ul. Artura Grottgera 4 w Lublinie, nastąpiło przekazanie przez Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Lublinie dwóch ambulansów sanitarnych wraz z wyposażeniem tj. transporterami noszy i nosze.

Pojazdy zostały uroczyście przekazane przez Wicemarszałka Zbigniewa Wojciechowskiego na rzecz Fundacji Unii Lubelskiej reprezentowanej przez Prezesa Zarządu Pana Andrzeja Sadłowskiego.

 

Nieodpłatne zbycie dwóch ambulansów sanitarnych zostało dokonane na rzecz Fundacji Unii Lubelskiej celem udzielenia pomocy Ukrainie, która znajduje się w stanie wojny po agresji militarnej ze strony Federacji Rosyjskiej.

Karetki zostały przekazane na wyposażenie specjalistycznego transportu medycznego dla służb ukraińskich w Obwodach Wołyńskim oraz Żytomierskim. Wsparcie pozwoli na szybką pomoc medyczną i ratowanie zdrowia obywateli walczącej z agresją rosyjską Ukrainy.

Wstecz
Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Lublinie

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Lublinie

20-043 Lublin, ul. Spadochroniarzy 8

Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku

VI Wydział Gospodarczy – Krajowy Rejestr Sądowy

Nr KRS 0000005890

REGON: 431018621

NIP: 712-241-34-74

Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Kliknij tutaj»
Przewiń