POTRZEBUJESZ NAGŁEJ POMOCY? ZADZWOŃ: 999 lub 112

Relacja z Dnia Otwartego Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Lublinie

23.06.2023

Czy potrafisz ratować życie? Takie hasło towarzyszyło nam podczas poniedziałkowego Dnia Otwartego Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego. Niezwykle emocjonujące i pouczające wydarzenie dla dzieci, które miały okazję spojrzeć za kulisy pracy fantastycznych bohaterów - ratowników medycznych.
Dzieci miały niepowtarzalną szansę wziąć udział w różnych symulacjach, które pozwoliły im z bliska poznać pracę ratowników. Mogły usiąść za kierownicą karetki oraz ją zwiedzić, nauczyć się podstawowych technik pierwszej pomocy i dowiedzieć się, jak działa karetka pogotowia.

To była nie tylko świetna zabawa, ale przede wszystkim edukacyjne doświadczenie, które wpływa na rozwój odpowiedzialności i empatii u dzieci.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na facebooku gdzie znajduje się fotoralacja z tego dnia: www.facebook.com/WPRLublin

 

Wstecz
Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Lublinie

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Lublinie

20-043 Lublin, ul. Spadochroniarzy 8

Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku

VI Wydział Gospodarczy – Krajowy Rejestr Sądowy

Nr KRS 0000005890

REGON: 431018621

NIP: 712-241-34-74

Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Kliknij tutaj»
Przewiń