Wielki sukces naszej załogi!
23.06.2026
Zespół Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Lublinie w składzie Dawid Lewandowski i Sebastian Słowik
zajął 5. miejsce podczas III Regionalnych Mistrzostw w Ratownictwie Medycznym !
W zawodach rywalizowało aż 40 dwuosobowych zespołów z całej Polski, a poziom konkurencji był niezwykle wysoki.
Przez dwa dni uczestnicy mierzyli się z wymagającymi scenariuszami ratowniczymi, sprawdzając swoje umiejętności, wiedzę, opanowanie i skuteczność działania pod presją czasu.
5. miejsce w tak silnej stawce to znakomity wynik i powód do dumy!
Serdecznie gratulujemy Dawidowi i Sebastianowi oraz dziękujemy za godne reprezentowanie naszego Pogotowia.
.jpg)











